Tchibo To GO!

tchibo-to-go-stand

Coffee to go: Self servis kahve makinesi iş modeli.

Tchibo To Go markalı self servis kahve sistemimiz ile Türkiye’de birçok müşterimize hizmet veriyoruz.

Premium 100% Arabica kahvemiz, esnek kahve ödeme planlarımız, kahve makinesi ve özel sistemlerimiz ile müşterilerimizi destekliyor ve bu alandaki gelir ve kârlarını en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı oluyoruz.

Müşterilerinizin Beklentilerini Aşın!

Cappuccino, latte ve lezzetli sıcak çikolata gibi ürünler dahil olmak üzere, orta ve büyük boylarda sunulabilecek 16 özel sıcak içecek

Self servis kahve seçenekleriniz için taze süt veya buharla ısıtılmış, köpürtülmüş süt seçenekleri

Düşen maliyetler ve müşterileriniz için uygun fiyatlar

Yüksek kar marjları, kar payı hesaplayıcımızla ne kadar kar elde edebileceğinizi öğrenin.

Harika bir kahve tadına hazır olun

Sizlere Premium kalite %100 Arabica kahve sağlarken, ayrıca bu kahve cappuccino ve latte gibi özel kahveler üretmek içinde kullanıldı. Güney ve Orta Amerika’dan gelen kahve çekirdeklerimiz tam gövdeli, aromatik bir yapıya sahip. Kahve çekirdekleri özellikle ince bir yapıya sahip olurken, Barista’nın uzman elleri olmaksızın cezp edici bir kahve tecrübesi sunuyor.

Self servis kahve makineleri

Self servis kahve sistemlerimiz sayesinden kahveler çekirdekten çekilerek müşterilerinize sunuluyor. Yenilikçi sistemimizle ile satılan bardak sayısı, bakım performansı, yoğun satış dönemi gibi birçok veriye ulaşacak ve makinenizden en üst düzeyde yararlanacaksınız.

Güvenebileceğiniz kahve makinesi bakım servisi ve müşteri desteği

Müşterilerinizin mükemmel kahveler sunmaları için ihtiyaçları olan her şeyi sağlamaya çalıştık. Siz işinizi yürütürken, servis ve müşteri destek ekiplerimizin kahve makinelerinizin bakımıyla ilgilenecekler.

OTELİNİZ İÇİN KAHVE VE KAHVE MAKİNELERİ

Tchibo, otel endüstrisinde 26 yılı aşkın süredir sahip olduğu tecrübeyle otellere içecek çözümleri sunma konusunda kendini kanıtlamış bir marka.
Otel konuklarınıza en kaliteli kahveleri sunabilmeniz için özel kahve markaları ve profesyonel kahve ekipmanları sunuyoruz. Geleneksel kahve makineleri, çekirdekten çekim, toplu demleme, filtre kahve makineleri ve kapsül makineleri ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırdır.

tchibo-to-go-2
Ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat sormak için, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek fiyat sorabilirsiniz.
Ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat sormak için, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek fiyat sorabilirsiniz.