OTEL

kahve-otel

OTELİNİZ İÇİN KAHVE VE KAHVE MAKİNELERİ

Tchibo olarak otel endüstrisinde 26 yılı aşkın süredir sahip olduğumuz tecrübeyle otellere içecek çözümleri sunma konusunda kendini kanıtlamış bir markayız.

Otel konuklarınıza en kaliteli kahveleri sunabilmeniz için özel kahve markalarının yanı sıra profesyonel kahve ekipmanları sunuyoruz. Geleneksel kahve makineleri, çekirdekten çekim, toplu demleme, filtre kahve makineleri ve kapsül makineleri, ihtiyaçlarınızı karşılayacak düzeyde sizlere sunulmuş durumda.

Müşterilerinizin Beklentilerini Aşın!

Uzman eğitim ekibimiz, baristalarınızın sürekli olarak harika kahveler sunmasına yardımcı olacak

  • Küçük veya büyük boy taze filtre kahve seçenekleri
  • Otelinizin bütün alanları için kahve seçeneği
  • Kahve makinesi arıza desteği
  • Ücretsiz yeni kahve makinesi kurulumu

OTELİNİZ İÇİN NEDEN TCHIBO KAHVE HİZMETİNİ SEÇMELİSİNİZ ?

Konuklarınızın seveceği lezzetli kahveler

Oteliniz için çekirdek kahve, taze filtre kahve, hazır kahve ve kapsül kahve olanaklarını sunuyoruz. Tutkulu ve harika bir fincan kahve servisi yapmanız konusunda sizlere yardım ediyoruz.

Her ihtiyaca uygun ticari kahve makineleri

Oteliniz için doğru seçimler yapmanız önemli. Geleneksel kahve makineleri, çekirdekten çeken kahve makineleri veya filtre kahve makineleri arasından seçim yapabilirsiniz.
Hatta toplantı odaları ve otel odaları için küçük filtre kahve makinesi veya kapsül kahve makineleri seçeneklerini sizlere sunuyoruz. Ayrıca otelinizde düzenlediğiniz konferanslar içinde özel kahve makinelerimiz mevcut.

Kahve makinesi servisi ve müşteri desteği

Özel ekibimiz, otelinizde veya telefonla sizlere yardımcı olmaya her zaman hazır. Bir iş günü içerisinde kahve makinenizi tamir edebiliyoruz.

kahve-otel-2