Kahve Mağazaları

sansibba1

Kahve ve Kahve Makineleri

Bir kahve kavurma uzmanı olan Tchibo, kahve anatomisini gerçekten çok iyi biliyor ve seviyor. Eğer sizde daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak istiyorsanız, uzmanlığımızı sizinle paylaşmak ve başarılı olmanıza yardımcı olmak istiyoruz!

Geleneksel ve çekirdekten çekme özellikli kahve makineleri dâhil olmak üzere geniş ürün yelpazemiz, her türlü kahve dükkânında veya kafe de ihtiyaçlarınızı tamamen karşılayacaktır. Ek olarak, teknik ve Barista eğitimlerini sizlere sunarak, işinizin büyümesine yardımcı olmak istiyoruz.

Müşterilerinize mükemmel kahveler sunun

  • Geleneksel espresso makineleriyle müşterilerinize kaliteli kahveler sunun
  • Daha küçük kafeler için, barista kalitesinde çekirdekten kahve yapan özel makineler
  • İhtiyaçlarınıza uygun satın alma veya kiralama seçenekleri
  • Kahve makinesi bakım ve onarım hizmeti
    Bütün ürünlerde ertesi gün teslimat

İşletmeniz için neden Tchibo’yu tercih etmelisiniz?

Tarzınıza uygun ürünler

1991 yılından kurulan Tchibo, geniş ürün yelpazesini her geçen gün geliştirerek tüm stil ve lezzetleri bir araya getiriyor. Müşterilerinin ihtiyaçları ne olursa olsun, onları her zaman doğru ürünlerle buluşturur.

Ertesi gün teslimat

  • Saat 17:00’den önce verilen bütün siparişler ertesi gün teslim edilir.
  • Garantili Kahve Makinesi Servisi ve Müşteri Desteği
  • Güvenilir ve hızlı bir satış sonrası hizmet sağlıyoruz. Siz işinizle ilgilenirken bizde makinelerinizin bakım ve onarımını üstleniyoruz.

Müşterilerinizin seveceği kaliteli kahve servis edin

Rainforest Alliance sertifikalı, otantik İtalyan kahvesinden, Fairtrade’e; müşteri gereksinimlerinize uygun çeşitli seçenekler sunuyoruz.

Müşteri deneyimlerinizi arttırmak ister misiniz? Sizlere, kahvenizin ruhuna eşlik edecek birçok değişik aromatik şurup sunuyoruz.

sansibba2
Ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat sormak için, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek fiyat sorabilirsiniz.
Ürün hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat sormak için, iletişim bölümünden bizimle iletişime geçerek fiyat sorabilirsiniz.